Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0