Titles you rated
 The Ghost GameRated ★ 0.5 The Ghost GameRated ★ 0.5
 Mulholland DriveRated ★ 4.5 Mulholland DriveRated ★ 4.5
 Happy Death DayRated ★ 3.0 Happy Death DayRated ★ 3.0
 PossessionRated ★ 4.0 PossessionRated ★ 4.0
 The Boy and the HeronRated ★ 4.0 The Boy and the HeronRated ★ 4.0
 A House of DynamiteRated ★ 3.0 A House of DynamiteRated ★ 3.0
 The First Slam DunkRated ★ 4.0 The First Slam DunkRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0 KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 Perfect BlueRated ★ 4.5 Perfect BlueRated ★ 4.5
 ParasiteRated ★ 4.0 ParasiteRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 ConclaveRated ★ 4.0 ConclaveRated ★ 4.0
 WickedRated ★ 3.5 WickedRated ★ 3.5
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.0
 WeaponsRated ★ 3.0 WeaponsRated ★ 3.0
 Disco PigsRated ★ 4.5 Disco PigsRated ★ 4.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.0 No Other ChoiceRated ★ 3.0