Movies
Ratings
415
BugoniaRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
UnlockedRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5