Series
Ratings
101
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
대학전쟁Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5