Movies
Ratings
1138
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
AfireRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.5
UndineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0- NoiseRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.5