Titles you rated
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Dr. Park’s ClinicRated ★ 1.5