Titles you rated
AemaRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 2.5
- Gokusen Season 3Rated ★ 2.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0