Movies
Ratings
61
CarnageRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.0