Series
Ratings
31
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
RememberRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5