Movies
Ratings
24
Rust and BoneRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
2012Rated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.5
Now Is GoodRated ★ 3.5
Red CarpetRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0