Series
Ratings
606- History of ScruffinessRated ★ 4.0
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.0
- 야구대표자: 덕후들의 리그Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
The Snow QueenRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 1.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
The Judge from HellRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 2.5- EXchange Season 3Rated ★ 3.5