Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Big CRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5