Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5