Movies
Ratings
519
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.5
GretaRated ★ 3.0