Titles you rated
GladiatorRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5