Movies
Ratings
301
RushRated ★ 3.5
HitmanRated ★ 4.5
Bad Boys IIRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The Legend IIRated ★ 0.5
God of Gamblers IIRated ★ 0.5
Tai-Chi MasterRated ★ 0.5- Rumble in the BronxRated ★ 0.5
Kiss of the DragonRated ★ 0.5
SwordsmanRated ★ 0.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 0.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 0.5