Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 2.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0