Movies
Ratings
287
Inspector GadgetRated ★ 2.5
Odd ThomasRated ★ 4.0
Spy Kids 3-D: Game OverRated ★ 0.5- SpliceRated ★ 2.0
Mission to MarsRated ★ 5.0
The Fourth KindRated ★ 1.0
Æon FluxRated ★ 2.5
The Time MachineRated ★ 3.5
The 6th DayRated ★ 2.5
SignsRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 0.5
After EarthRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 1.5
ChronicleRated ★ 3.0