Titles you rated
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
KediRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
VesselRated ★ 3.5
Shusenjo: The Main Battleground of Comfort Women IssueRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5