Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
RugratsRated ★ 3.5- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 4.0
Hunter X Hunter OVARated ★ 4.0
Read or Die OVARated ★ 3.5- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5