Movies
Ratings
173
The TableRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 2.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 1.5
Be with YouRated ★ 1.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.0