Titles you rated
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0