Titles you rated
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0