Titles you rated
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Fly Me to the MoonRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
A Walk to RememberRated ★ 4.0
Beautiful CreaturesRated ★ 3.0
SplitRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.5