Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- The Lost RoomRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5