Titles you rated
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Secret SmileRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
NonstopRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5