Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 2.0
RomaRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Certain WomenRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
First CowRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
Dick Johnson Is DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
One Fine MorningRated ★ 3.5