Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
PuckRated ★ 4.0
Hidden IdentityRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 3.5- IljimaeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0