Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 2.5
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 3.0
Fist of the North StarRated ★ 3.0
ChobitsRated ★ 3.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
HellsingRated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 4.0
- 원피스 5기Rated ★ 4.0