Movies
Ratings
51- My FatherRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 1.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 1.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 1.5
R-PointRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.0
The HolidayRated ★ 4.0