Titles you rated
Inside MenRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 1.5
American SniperRated ★ 4.0
The Water DivinerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0