Titles you rated
Queen MantisRated ★ 3.5- The Catstody WarRated ★ 3.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Soundtrack #1Rated ★ 4.0