Series
Ratings
76- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
GiantRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 1.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 0.5
Snowy RoadRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 2.0