Movies
Ratings
36
UnbrokenRated ★ 4.5
The RockRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Con AirRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
District B13Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0