Movies
Ratings
250
SoulRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0