Titles you rated
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Miracle MileRated ★ 5.0
Kill or Be KilledRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
American FactoryRated ★ 4.0
Safe HouseRated ★ 4.5
Code 8Rated ★ 3.5
Angel Has FallenRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Dark TowerRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.0
My HometownRated ★ 4.0