Movies
Ratings
211
The ShamelessRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 2.5
Time to HuntRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0