Titles you rated
HarmonyRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5- Les MisérablesRated ★ 5.0
MiraiRated ★ 5.0
Midnight Diner 2Rated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5