Movies
Ratings
425
SakuranRated ★ 3.5
Death ProofRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
The Nice GuysRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Scarlet LetterRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Sin CityRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5