Movies
Ratings
361
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Old OakRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5- Farewell, Garden TerraceRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0