Titles you rated
Baby DriverRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
The PianoRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 3.0
The World of KanakoRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.0
Texas Chainsaw 3DRated ★ 1.0- Green LightRated ★ 0.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5