Series
Ratings
40
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0