Movies
Ratings
44
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5