Movies
Ratings
240
Son of SaulRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.5
A History of ViolenceRated ★ 3.0
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Army of ShadowsRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 1.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.0
MasterRated ★ 1.0
The KingRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0