Movies
Ratings
235
(500) Days of SummerRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
My LoveRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.5
BoltRated ★ 2.5
Fast XRated ★ 2.0
MissingRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5