Series
Ratings
72
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5