Series
Ratings
15
Death's GameRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
Abstract: The Art of DesignRated ★ 4.5
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0