Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Premium RushRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0