Titles you rated
- The Great Escape Season 5Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The White Lotus Season 3Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
- 금수저 전쟁Rated ★ 3.0
- 대학전쟁Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5