Movies
Ratings
444
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
FlippedRated ★ 3.5
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Brick MansionsRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Paranormal Activity: Tokyo NightRated ★ 2.0